Фермерське підприємництво 2015

Организатор

Інфоиндустрія
Ваш путівник у світі агроіндустріЇ
Подробнее...

Место проведения

м. Одеса, Гагарінське плато, 5, готельний комплекс «Одеса»
Подробнее...

Дата проведения

30 вересня – 01 жовтня 2015 року
Подробнее...

Шановні пані та панове!


Інформаційна компанія «Інфоіндустрія» за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, а також Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP за фінансової підтримки держави Канади (DFATD) в партнерстві з Ізраїльським центром міжнародного співробітництва MASHAV запрошує Вас прийняти участь у виставці-конференції за темою: «Фермерське підприємництво 2015». Захід відбудеться 30 вересня – 01 жовтня 2015 року за адресою: м. Одеса, Гагарінське плато, 5, готельний комплекс «Одеса».
Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (УПБРП) Асоціації MEDA (Канада) стартує та починає свою активну діяльність на Півдні України. Головними завданнями проекту є: розширення та розвиток можливостей для створення додаткової вартості на ринку плодоовочевої продукції; залучення малих та середніх сільгоспвиробників до ринків з вищою дохідністю через ринкову консолідацію; поліпшення методів і технологій виробництва, а також сприяння розвитку взаємовідносин з постачальниками.
На конференції будуть обговорюватись проблеми, перспективи та особливості розвитку фермерства, як провідної форми малого підприємництва в Україні. Також на заході підніматимуться питання щодо законодавчих ініціатив та фінансування фермерського бізнесу. В рамках конференції буде організовано «круглий стіл» за участю фермерів-лідерів регіону, в ході якого розглядатимуться та обговорюватимуться основні проблеми сучасного фермерського підприємництва в країні. На виставці-конференції Ви зможете представити свою продукцію.
До участі запрошуємо всіх представників аграрного ринку.

Увага!!! Шановні учасники виставки-конференції «Фермерське підприємництво 2015″, в рамках заходу буде працювати виїздна лабораторія, де Ви зможете провести експрес-аналіз грунту та рослин. Детальна інформація, а також правила відбору зразків розміщені за посиланням:https://yadi.sk/d/mBWocw8FiRmmG (лабораторія зможе зробити лише один аналіз на одного учасника)


Тематика

I сесія «Проблеми, перспективи та особливості розвитку фермерства в Україні»

ІI сесія «Економічні аспекти ведення фермерства в Україні»

ІII сесія «Збережемо Українське село»

Повна програма…Спонсори