Золоте гроно України 2015

Организатор

Інфоиндустрія
Ваш путівник у світі агроіндустріЇ
Подробнее...

Место проведения

Запоріжжя
Подробнее...

Дата проведения

20-21 серпня 2015 р
Подробнее...

Шановні пані та панове!


Інформаційна компанія «Інфоіндустрія» за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, а також Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, який реалізується асоціацією MEDA за фінансової підтримки держави Канади (DFATD) в партнерстві з Ізраїльським центром міжнародного співробітництва MASHAV запрошує Вас прийняти участь у виставці-конференції за темою: «Золоте гроно України 2015». Захід відбудеться 20-21 серпня 2015 року за адресою: м. Запоріжжя, вул. 40 років Радянської України, 17, Палац культури Металургів.
Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (УПБРП) Асоціації MEDA (Канада) стартує та починає свою активну діяльність на Півдні України. Головними завданнями проекту є: розширення та розвиток можливостей для створення додаткової вартості на ринку плодоовочевої продукції; залучення малих та середніх сільгоспвиробників до ринків з вищою дохідністю через ринкову консолідацію; поліпшення методів і технологій виробництва, а також сприяння розвитку взаємовідносин з постачальниками.
На конференції будуть обговорюватись питання новітніх технологій вирощування та сортування, основних принципів живлення та захисту, сертифікації та переробки винограду. Також будуть підніматися актуальні теми щодо бізнесу та стратегії розвитку у виноградарстві.
До участі запрошуємо всіх представників аграрного ринку.
Не втратьте можливість приєднатися до живої дискусії, перейняти досвід та дізнатися останні новини ринку.

Інформацію щодо проекту можна отримати зателефонувавши за номером: 0 800 500 184
на сайті: http://uhbdp.org/

Увага!!! Шановні учасники виставки-конференції «Золоте гроно України 2015», в рамках заходу буде працювати виїздна лабораторія, де Ви зможете провести експрес-аналіз грунту та рослин. Детальна інформація, а також правила відбору зразків розміщені за посиланням: https://yadi.sk/d/mBWocw8FiRmmG


Тематика

I сесія «Сучасний стан, перспективи розвитку та технології вирощування винограду в Україні»

ІI сесія «Захист та удобрення винограду»

ІII сесія «Зберігання, переробка та сертифікація у виноградарстві. Перспективи розвитку виноробства в Україні»

Повна програма…Спонсори