Золоте гроно України 2016

Организатор

Інфоиндустрія
Ваш путівник у світі агроіндустріЇ
Подробнее...

Место проведения

Запоріжжя
Подробнее...

Дата проведения

11-12 серпня 2016 р
Подробнее...

Шановні пані та панове!


Інформаційна компанія «Інфоіндустрія» в партнерстві з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, який реалізується асоціацією MEDA за фінансової підтримки держави Канади, а також за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України запрошує Вас прийняти участь у виставці-конференції за темою: «Золоте гроно України 2016». Захід відбудеться 11-12 серпня 2016 року за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70-б, Виставковий центр «Козак-Палац»
Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (УПБРП) Асоціації MEDA (Канада) продовжує свою активну діяльність на Півдні України. Головними завданнями проекту є: розширення та розвиток можливостей для створення додаткової вартості на ринку плодоовочевої продукції; залучення малих та середніх сільгоспвиробників до ринків з вищою дохідністю через ринкову консолідацію; поліпшення методів і технологій виробництва, а також сприяння розвитку взаємовідносин з постачальниками.
На конференції будуть обговорюватись питання новітніх технологій вирощування та сортування, основних принципів живлення та захисту, сертифікації та переробки винограду. Також будуть підніматися актуальні теми щодо бізнесу та стратегії розвитку у виноградарстві.
До участі запрошуємо всіх представників аграрного ринку.
Не втратьте можливість приєднатися до живої дискусії, перейняти досвід та дізнатися останні новини ринку.

Увага!!! Шановні учасники виставки-конференції «Золоте гроно України 2016», в рамках заходу буде працювати виїздна лабораторія, де Ви зможете провести експрес-аналіз грунту та рослин. Детальна інформація, а також правила відбору зразків розміщені за посиланням: https://yadi.sk/d/1Lf_HEVWtPFjg