Золоте гроно України 2019

м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70-б, виставковий центр «Козак-Палац».

Шановні добродії !

ІІнформаційна компанія «Інфоіндустрія» у партнерстві з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA), а також за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України запрошують Вас долучитися до виставки — конференції 17-18 серпня 2019 року: «Золоте гроно України 2019» за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70-б, виставковий центр «Козак-Палац».

НА ВИСТАВЦІ Ви зможете презентувати увесь асортимент продукції нового сезону «ВИНОГРАДНІ ДОСЯГНЕННЯ».
Позмагатися серед учасників конкурсів «ДИВО-ВИНОГРАД» та «ВИНОГРАЙ» (номінації будуть розміщені на сайті заходу — http://euroagrochem.com). Провести дегустацію вина та віддати важливий експертний голос для визначення лідера 2019 з виноробства.

Щорічна конференція стає все більш популярною і результативною для компаній-виробників добрив та СЗР та їх дистриб’юторів, для фермерів — практиків та початківців галузі виноградарства, адже формат заходів дозволяє навчатись, спілкуватись, рекламуватись і покращити свої результати. Тут кожен зможе отримати для себе максимум корисної та актуальної інформації, перейняти практичними досвід від досвідчених виробників та вловити технологічні новинки для розвитку виробництва, розширити базу контактів консультантів, наукових дослідників і селекціонерів.

Не упустіть можливості приєднатися до живої дискусії, перейняти досвід та дізнатися останні новини ринку.

Давайте разом удосконалювати виноградну галузь!

Програма конференції

Виставка

Місце проведення

Запоріжжя, вул.Перемоги 70-б, ВЦ «Козак-Палац»

Умови участі

Опції для участі та реклами

Опція Вартість, грн
Участь у конференції (один представник компанії) 2 000
Участь у конференції 2-х представників (розміщення в конференц-залі банера з логотипом і контактами компанії, виставка-продаж продукції компанії, розповсюдження листівок, буклетів, візиток) 5 000
Рекламні матеріали (додавання листівок, брошур компанії в рекламні сумки організаторів) 1 600
Участь фермерів-практиків, передових фахівців, агрономів господарств-виробників с/г продукції, керівників ОФГ, ПП, співробітників одноосібних господарств, при попередній рєєстрації, заявка участі у виставці (забудоване місце 2*3) до 9 серпня 2019) безкоштовно
Пакет участь з забудованою кабінкою:
— кабінка розміром 2*3 кв.м, яка включає: стінові конструкції, килимове покриття, фризову панель з написом до 20 знаків (логотип, назву компанії, девіз), стіл, два стільці, розетка 220 V, світильник.
  +участь 3-х представників компанії
6 500
— кабінка розміром 3*3 кв.м, яка включає: стінові конструкції, килимове покриття, фризову панель з написом до 20 знаків (логотип, назву компанії, девіз), стіл, два стільці, розетка 220 V, світильник.
  +участь 3-х представників копанії.
7 000
Пакет партнера:
— розміщення логотипу на обкладинці програми заходу, розміщення в конференц-залі банера з логотипом та контактами компанії ,оренда місця,стіл, стільчик, обладнана кабінка 3*3 та підключення до електромережі, виставка продукції компанії, розповсюдження листівок та іншої рекламної продукції, супроводжуючих двох представників від компанії із участю у виставці, рекламна доповідь 20-25 хв. 10 000

Реєстрація

  ПІБ*

  Компанія*

  Тип компанії

  Посада

  Область

  Нас. пункт

  Спеціализація компаниї

  Телефон/факс*

  e-mail*

  Додаткові данні

  Участь із виступомСпонсорствоУчасть у виставці

  [recaptcha]


  * - поля обов'язкові для заповнення.

  Контакти

  ТОВ «Інфоіндустрія» м.Київ, вул. Бориса Гмирі, 2, офіс 11

  Відділ реклами та медіапартнерства:
  Олена Кравець
  +380 67 536 91 39;
  e-mail: infoindustria2014 @ukr.net
  Департамент по роботі з учасниками:

  Яна Наумейко
  +38-097-333-74-38
  e-mail: infoindustria2015 @ukr.net