Ольга Трофімцева — в.о. міністра аграрної політики та продовольства України;

Антоніна Скляренко — «УКРАЇНСЬКА БОБОВА АСОЦІАЦІЯ», президент;

Геннадій Савченко — ПАТ «Аграрний Фонд»;

Любомир Чабан — ПАТ «Аграрний Фонд»;

Анна Щербаченко — ТОВ «Гросдорф»;

Андрій Халявка — ТОВ «Гросдорф»;

Юлія Чувіліна — ТОВ «Гросдорф»;

Максим Панчев — ЦІІАТ;

Вадим Кулик — ТОВ «АГРОРОЗКВІТ»;

Віктор Сінельнік — ТОВ «АГРОРОЗКВІТ»;

Бірюліна Ольга — ФОП Бірюліна Ольга Вікторівна;

Олександр Кравчук —  «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки ім. академіка Л.І.Медведя МОЗ України»;

Алла Гринько — «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки ім. академіка Л.І.Медведя МОЗ України»;

Сергій Ретьман — Інститут захисту рослин;

Віктор Погорілий — Європейска Бізнес Асоціація;

János Molnár — Компанія Molnar;

Нікіфоров Сергій — CHALLENGE AERO;

Артем Юр’єв — Limagrain;

Олександр Гончаров —  Канд.біол. наук, аграрний консультант;

Павло Волинець —  Агрітема;

Віктор Швартау — Інститут фізіології рослин;

Людмила Михальська — Інститут фізіології рослин;

Сергій Полянчиков — ТОВ НВК «Квадрат»;

Анатолій Чернявський — ТОВ НВК «Квадрат»;

Сергій Шевченко — ТОВ НВК «Квадрат»;

Ольга Капітанська — ТОВ НВК «Квадрат»;

Інна Бутоська —  ТОВ «Полгар АКРО»;

Костнятин Черепанов — ТОВ «ЄВРОФЕРТ»;

Євген Савчук — “CREDIT AGRICOLE BANK”;

Анастасія Терземан —  патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери»;

Антоніна Пахаренко-Андерсон — патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери»;

Вероніка Березанська — атентно-правова фірма «Пахаренко і партнери»;

Андрій Сьоміч —  АТ «Дніпроазот»;

Олена Сьоміч — ПАТ «Дніпровський завод мінеральних добрив»;

Юрій Садовник — АТ «Дніпроазот»;

Олексій Щіпановський — ТОВ «Агропромислова компанія Беста»;

Ігор Дидів —  кандидат с.-г. н., доцент кафедри садівництва та овочівництва Львівського НАУ;

Віталій Попов — УТК «Хімальянс»;

Максим Солнцев — ПП «Компанія Агротрейд»;

Олександр Падура — ТОВ «Трейдагрохімцентр»;

Анна Вовкожа — ТОВ «Трейдагрохимцентр»;

Петро Ємчура — ТОВ «МГМ-АГРО»;

Артем Новіков — ТОВ «АЛТІОР ГРУП»;

Андрій Приходько — ТОВ «Агрохімтехнолоджі»;

Дмитро Михайлюк — ТОВ «АгріСол»;

Микола Косолап — НУБІП, кафедра землеробства та гербології;

Людмила Каліта — Seeds;

Катерина Тудакова — Sapienza;

Геннадій Жолобецький — Agroexpert;

Анна Соколова — Agroexpert;

Тетяна Пирог — журнал «АгроPRO»;

Богдан Малиновський — журнал «Пропозиція»;

Ірина Касьяненко — Ocean Invest;

Максим Немчінов — ДП «УКРХІМТРАНСАМІАК»;

Олена Трубчанінова — ТОВ «Еліксир Україна»;

Сергій Шарлай — ТОВ «Солагротрейд»;

Петро Дульський — ТОВ «Солагротрейд»;

Юрій Глущенко — ТОВ «Агро ВС»;

Вадим Дорошенко — ТОВ Агро ВС»;

Владислав Болоховський — ТОВ «БТУ-Центр»;

Тетяна Хоменко — ТОВ «БТУ-Центр»;

Евгеній Філонов — ТОВ «Фрі — Сістем»;

Руслан Аллянов — ТОВ «Фрі — Сістем»;

Василь Рафальський;

Сюзана Григоренко — Насіннєва асоціація України;

 

Ярослав Чабанюк — BioNorma;
Ірина Бровко — BioNorma;
Ігор Костишин — Бінфілд Агро Технолоджі;
Олексій Грабовський — Бінфілд Агро Технолоджі;
Владислав Седик — Фітосанітарна служба України.