Сучасне плодоовочівництво 2015

Организатор

Інфоиндустрія
Ваш путівник у світі агроіндустріЇ
Подробнее...

Место проведения

м. Херсон,пр. Ушакова, 2 Туристический комплекс «Фрегат»
Подробнее...

Дата проведения

03-04 вересня 2015 року
Подробнее...

Шановні пані та панове!

Інформаційна компанія «Інфоіндустрія» за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, а також Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, який реалізується асоціацією MEDA за фінансової підтримки держави Канади (DFATD) в партнерстві з Ізраїльським центром міжнародного співробітництва MASHAV запрошує Вас прийняти участь у виставці-конференції за темою: «Сучасне плодоовочівництво 2015». Захід відбудеться 03-04 вересня 2015 року за адресою: м. Херсон, пр. Ушакова, 2, Туристичний комплекс «Фрегат».
Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (УПБРП) Асоціації MEDA (Канада) стартує та починає свою активну діяльність на Півдні України. Головними завданнями проекту є: розширення та розвиток можливостей для створення додаткової вартості на ринку плодоовочевої продукції; залучення малих та середніх сільгоспвиробників до ринків з вищою дохідністю через ринкову консолідацію; поліпшення методів і технологій виробництва, а також сприяння розвитку взаємовідносин з постачальниками.
На конференції будуть обговорюватись питання садивного матеріалу, живлення та захисту рослин, проблеми переробки, зберігання, сертифікації та якості плодоовочевої продукції. Також будуть розглядатися проблеми бізнесу та стратегії розвитку виробництва плодоовочевої продукції. На виставці-конференції Ви зможете представити свою продукцію.
До участі запрошуємо всіх представників аграрного ринку.
Не втратьте можливість приєднатися до живої дискусії, перейняти досвід та дізнатися останні новини ринку.
Для участі у виставці-конференції обов’язкова регістрація!

Увага!!! Шановні учасники виставки-конференції «Cучасне плодоовочівництво 2015″, в рамках заходу буде працювати виїздна лабораторія, де Ви зможете провести експрес-аналіз грунту та рослин. Детальна інформація, а також правила відбору зразків розміщені за посиланням:https://yadi.sk/d/mBWocw8FiRmmG (лабораторія зможе зробити лише один аналіз на одного учасника)


Тематика

I сесія «Якісний та доступний садивний матеріал»

ІI сесія «Техніка і технології»

ІII сесія «Захист та живлення в плодоовочівництві»

ІV сесія «Зберігання, переробка та сертифікація плодоовочевої продукції»

Повна програма…Спонсори