ІІІ міжнародний конгрес «Органічна Україна 2019»

«Розвиток органічного ринку в Україні – від технологій до ринків збуту»

14-15 березня 2019 року, м.Одеса

Широкоформатний захід, який включає: міжнародний форум, експертні дискусії, галузеві конференції, тематичні блоки,  прес-брифінг.

 На заході зустрінуться виробники, переробники, місцеві та міжнародні трейдери, консультанти, громадські організації, компанії, які надають послуги у сфері органічного виробництва та торгівлі,  державні установи та інші зацікавлені у розвитку органічного ринку.

Ми разом з вами :проведемо міжнародний політичний діалог для  розуміння останніх законодавчих змін регламентів щодо органічного виробництва,

  • зосередимося на українському регулюванні органічного ринку,
  • зупинимося на ринках збуту і профілях споживачів,
  • детально розберемо маркетинг та інструменти просування органічної продукції,
  • проаналізуємо існуючі технології органічного виробництва

Проаналізуємо     Презентуємо         Обговоримо

Ринок органічних продуктів України

Реєстрація за посиланням: https://organicukraine2019.ticketforevent.com

 Одеса, Гагарінське плато 5Б, готель Gagarinn

Організатори: Спілка виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна», ТОВ «Інформаційне Агентство «Інфоіндустрія, орган сертифікації «Органік Стандарт»

Генеральний спонсор: Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, який  фінансується  Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA).

Партнери: Дослідний інститут органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) та Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань (SECO)

Програма


Умови участі

Умови участі:

1) Вартість участі у конгресі на одну особу становить — 2 500 гривень, для другої особи із компанії вартість участі становить — 2 000 гривень, для третьої особи із компанії вартість участі становить — 1 800гривень.

2) Вартість одного пленарного дня становить — 2 000 гривень.

Спеціальні пропозиції:

1) Якщо ви  є учасником проекту UHBDP або учасником спілки «Органічна Україна» для Вас діють спеціальні умови участі  —  50% від вартості квитка.

Щоб підтвердити свої дані учасника проекту UHBDP та отримати промо-код на знижку звертайтеся за телефоном +38067-53-69-139  Контактна особа Олена Кравець. Поспішайте, кількість місць обмежена!

Щоб підтвердити свої дані учасника спілки «Органічна Україна» та отримати промо-код на знижку звертайтеся за телефоном +38067-17-17-577 Контактна особа Олена Ракова

2) Якщо ви представник навчального закладу  та/або наукової установи та хочете прийняти участь в Конгресі напишіть своє звернення до організаторів та отримайте можливість безкоштовно прийняти участь у конгресі.  Електронні адреси для надсилання звернення: infoindustria2014@gmail.cominfo@organicukraine.org.ua.

Поспішайте кількість місць обмежена. Від однієї установи можлива безкоштовна участь тільки двох представників. Заявки розглядаються протягом 2 робочих днів.

 

Для представників ЗМІ реєстрація та акредитація  за посиланням: Особлива пропозиція для журналістів

Координатор прес-центру Наталя Рубан +38067-51-73-544

 

Контакти

ТОВ «Інфоіндустрія» м.Київ, вул. Бориса Гмирі, 2, офіс 11

Відділ реклами та медіапартнерства:

Катерина Калібіна
e-mail: infoindustria2017@ukr.net
+380 95 835 49 66

Департамент по роботі з учасниками:

Олена Кравець
+380 67 536 91 39;
e-mail: infoindustria2014 @ukr.net
Яна Наумейко
+38-097-333-74-38
e-mail: infoindustria2015 @ukr.net