Сучасне тепличне господарство 2015

Организатор

Інфоиндустрія
Ваш путівник у світі агроіндустріЇ
Подробнее...

Место проведения

м. Миколаїв, вул. Спортивна, 9, Reikartz Hotels & Resorts.
Подробнее...

Дата проведения

23-24 липня 2015 р
Подробнее...

Шановні пані та панове!


Інформаційна компанія «Інфоіндустрія» за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, а також Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, який реалізується асоціацією MEDA за фінансової підтримки держави Канади (DFATD) в партнерстві з Ізраїльським центром міжнародного співробітництва MASHAV запрошує Вас прийняти участь у виставці-конференції за темою: «Сучасне тепличне господарство 2015». Захід відбудеться 23-24 липня 2015 року за адресою: м. Миколаїв, вул. Спортивна, 9, Reikartz Hotels & Resorts.
Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (УПБРП) Асоціації MEDA (Канада) стартує та починає свою активну діяльність на Півдні України. Головними завданнями проекту є: розширення та розвиток можливостей для створення додаткової вартості на ринку плодоовочевої продукції; залучення малих та середніх сільгоспвиробників до ринків з вищою дохідністю через ринкову консолідацію; поліпшення методів і технологій виробництва, а також сприяння розвитку взаємовідносин з постачальниками.
На конференції будуть обговорюватись питання насіння, основних принципів живлення та захисту рослин, проблеми сортування, сертифікації і збуту тепличної продукції. Також будуть підніматися актуальні теми щодо бізнесу та стратегії розвитку тепличного господарства. На виставці-конференції Ви зможете представити свою продукцію.
До участі запрошуємо всіх представників аграрного ринку.

Не втратьте можливість приєднатися до живої дискусії, перейняти досвід та дізнатися останні новини ринку.

В рамках заходу буде проводитись фітопатологічний аналіз рослин. (Детальна інформація в розділі «Програма»)

Інформацію щодо проекту можна отримати зателефонувавши за номером: 0 800 500 184
на сайті: http://uhbdp.org/


Тематика

I сесія «Технологічне оснащення теплиць»

ІI сесія «Висів, живлення та захист тепличних рослин»

ІII сесія «Якість, сортування, сертифікація і збут продукції»

Повна програма…Спонсори


Фотозвіт виставки-конференції