Сучасне тепличне господарство 2016

Организатор

Інфоиндустрія
Ваш путівник у світі агроіндустріЇ
Подробнее...

Место проведения

м. Миколаїв, вул. Спортивна, 9, Reikartz Hotels & Resorts.
Подробнее...

Дата проведения

23-24 червня 2016 р
Подробнее...

Шановні пані та панове!


Інформаційна компанія «Інфоіндустрія» в партнертсві з  Українськоим проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, який реалізується асоціацією MEDA за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади (GAC), а також за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України запрошує Вас прийняти участь у виставці-конференції за темою: «Сучасне тепличне господарство 2016». Захід відбудеться 23-24 червня 2016 року в м. Миколаїв, за адресою:  вул. Спортивна, 9, Reikartz Hotels & Resorts.
Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (УПБРП) Асоціації MEDA (Канада) стартує та починає свою активну діяльність на Півдні України. Головними завданнями проекту є: розширення та розвиток можливостей для створення додаткової вартості на ринку плодоовочевої продукції; залучення малих та середніх сільгоспвиробників до ринків з вищою дохідністю через ринкову консолідацію; поліпшення методів і технологій виробництва, а також сприяння розвитку взаємовідносин з постачальниками.
На конференції будуть обговорюватись питання вибору якісного насіння, основних принципів живлення та захисту рослин, проблеми сортування, сертифікації і збуту тепличної продукції. Також будуть підніматися актуальні теми щодо бізнесу та стратегії розвитку тепличного господарства. На виставці-конференції Ви зможете представити свою продукцію.
До участі запрошуємо всіх представників аграрного ринку.

Не втратьте можливість приєднатися до живої дискусії, перейняти досвід та дізнатися останні новини ринку.

Інформацію щодо проекту можна отримати зателефонувавши за номером: 0 800 500 184
на сайті: http://uhbdp.org/


Тематика

I сесія «Технологічне оснащення теплиць»

ІI сесія «Висів, живлення та захист тепличних рослин»

ІII сесія «Якість, сортування, сертифікація і збут продукції»

Повна програма…Спонсори